БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 600 грн!

Про нас

Кава illusione.ua — локальний продукт із 8-річною історією, що має поціновувачів по всій Україні. Кава створюється професіоналами на професійному обладнанні, що дозволяє максимально розкрити весь потенціал кави та отримати якісний продукт.

В асортименті Illusione велика кількість позицій кави, починаючи від еспресо-сумішей і закінчуючи гурманськими мікролотами класу спешіаліті, що обсмажені для приготування як еспресо, так і фільтр-кави.

Обсмажка кави — це справжнє мистецтво та водночас складний процес, що потребує глибоких теоретичних знань та практичного досвіду обсмажчика. Спеціалісти-обсмажчики компанії здобули освіту та стажувались в Інституті Кави Іспанії, що він є навчальним центром SCAE, а головний обсмажчик та амбасадор бренду illusione.ua — Єгор Полянський, Чемпіон України з Обсмажування кави-2013, Чемпіон України з Каптейстингу-2012. В команді працюють професіонали: неодноразові учасники чемпіонатів з приготування кави, тож ми здатні надати всебічну кавову підтримку як корпоративним клієнтам, так і при замовленні кави онлайн.

У роботі компанія практикує індивідуальний підхід та обсмажку під замовлення, що дозволяє отримувати максимально свіжий продукт та передавати усю смакоароматичну палітру, що є в кожному сорті кави.

«Illusione. Мистецтво пробуджувати!..”