БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 300 грн!

Доставка

Все дуже просто!

Будь-який товар, що ви замовили через сайт, буде доставлено нами абсолютно безкоштовно до дверей або ж до найближчого відділення Нової Пошти у вашому місті, за умови одноразового замовлення на суму від 300 грн.

В разі замовленя на суму менше 300 грн. відправка здійснюється за рахунок Покупця, діють тарифи оператора-перевізника.

Графік обсмажки:

Смажимо каву кожен вівторок, четвер та суботу.

Відправка товарів здійснюється на наступний робочий день після дня виробництва. Для виконання замовлення в день виробництва та його відправки на наступний робочий день, вам необхідно розмістити замовлення до 15:00 дня обсмажки кави. Замовлення, отримані після 15:00 дня обсмажки, переносяться на наступний виробничий день.

Графік виконання, в разі отримання замовлення:

– з 15:00 СБ до 15:00 ВТ: відправка Новою поштою в середу (адресна доставка по Дніпру/Кам’янскому власною службою доставки).

– з 15:00 ВТ до 15:00 ЧТ: відправка Новою поштою в п’ятницю (адресна доставка по Дніпру/Кам’янскому власною службою доставки).

– з 15:00 ЧТ до 15:00 СБ: відправка Новою поштою в понеділок (адресна доставка по Дніпру/Кам’янскому власною службою доставки).

В разі особливих вимог до доставки, ви можете зазначити це у примітках до замовлення, та ми зробимо все, аби задовольнити ваші побажання.

Після відправки вашого замовлення, ви отримуєте посилання з трекінг-номером вашого вантажу та можете відстежувати його онлайн.

Після отримання повідомлення про прибуття вантажу, вам треба тільки прийти до відділення із документом, що засвідчує особу, або ж дочекатися виклику від кур’єра та отримати вантаж за вказаною адресою.

Купувати каву онлайн – це зручно та швидко!