About us | Illusione.ua
FREE SHIPPING on all orders over UAH 300!

About us

Кава illusione.ua — локальний продукт, історія якого розпочалася у 2002 році.

З того часу ми змогли завоювати серця справжніх шанувальників кави з усієї України. Кава створюється професіоналами на якісно налаштованому обладнанні, що дозволяє максимально розкрити весь потенціал кавового зерна та отримати якісний продукт.

В асортименті Illusione велика кількість позицій кави, починаючи від еспресо-сумішей та закінчуючи гурманськими мікролотами класу спешіаліті, обсмажені для приготування як еспресо, так і фільтр-кави.

Обсмажування кави — це, перш за все, мистецтво. Зелене кавове зерно не має характерного кавового аромату і ніби “дрімає”. Досвідчений обжарювач, немов художник, пробуджує його, розкриваючи всі ароматичні та смакові нюанси кожного зернятка, щоб доставити вам задоволення від чудової свіжообсмаженої кави та пробудити прекрасні ілюзії. ILLUSION … і звичайний день стане особливим!

Обжарювачі ILLUSION отримали основу знань в Іспанському Інституті кави. І щодня підвищують свою кваліфікацію, вивчаючи нові технології та створюючи особливі профілі обсмажування.

У роботі компанія практикує індивідуальний підхід та обсмажування на замовлення, що дозволяє отримувати максимально свіжий продукт та передавати всю смакоароматичну палітру, яка є в кожному сорті кави.

“Illusione. Мистецтво пробуджувати!”